LIBRATUS POMAGA W SPEŁNIENIU MARZEŃ! HISTORIA NASZEGO UCZNIA, 15-LETNIEGO GABRIELA

kolaż zdjęć Gabriela

Czy istnieje możliwość połączenia nauki w Libratusie z rozwijaniem swoich pasji i regularnymi treningami? Oczywiście, że tak! Ostatnio mieliśmy przyjemność gościć u nas Gabriela – naszego ucznia, który na co dzień mieszka i uczy się w Norwegii. Opowiedział nam o swojej niezwykłej przygodzie z Libratusem oraz o tym, jak nauka w Polskiej Szkole Internetowej pomaga mu w osiągnięciu marzeń o zostaniu kardiochirurgiem! Ciekawi? Zapraszamy do przeczytania tego artykułu i poznania historii Gabriela!

Początki polskiej nauki

Rodzina Gabriela pochodzi z Bieszczad, a on pochodzi z Norwegii, gdzie urodził się i wychował. Od samego początku swojej nauki, Gabriel związany był z Libratusem, który towarzyszył mu od 1 klasy aż do 8. Właśnie w tym roku z dumą zdał swój ostatni egzamin!

Gabriel zainteresowany jest światem biologii i chemii, które są jego ulubionymi przedmiotami. To właśnie dzięki nim rośnie w nim pasja do nauki o organizmach żywych i złożonych reakcjach chemicznych. Jego wielkim marzeniem jest studiowanie medycyny i zostanie kardiochirurgiem. Fascynują go skomplikowane procedury operacyjne, które pozwalają naprawić serce i przywrócić zdrowie pacjentom.

Gabriel nie pozwala, aby jego pasja ograniczała się jedynie do książek i nauki. Mimo intensywnego planu zajęć znajduje czas na rozwijanie swoich innych zainteresowań i regularne treningi. Wielokrotnie udowodnił, że równowaga między nauką a pasjami jest możliwa i przynosi niesamowite rezultaty!

Powroty do Polski

Co roku Gabriel i jego rodzina pokonują wiele kilometrów, aby powrócić do swojej ojczyzny na wakacje. To czas oczekiwany z niecierpliwością, pełen radości i emocji. Przez te dni spotykają się z całą rodziną w Polsce, szczególnie z babcią, która wita ich z otwartymi ramionami! Wspólnie spędzają czas i aktywnie podróżują po kraju. Razem odkrywają uroki Bieszczad, przepiękne górskie szlaki i przyrodę, która za każdym razem zachwyca coraz bardziej. To czas, w którym cała rodzina mocno łączy się ze swoimi polskimi korzeniami! .

Nauka w Libratusie pomaga osiągnąć marzenia!

Gabriel mierzy wysoko – w swoim wolnym czasie trenuje, rozwija swoje zainteresowania i odważnie marzy o przyszłości jako kardiochirurg. Jego myśli coraz częściej krążą wokół studiów za granicą, a jednym z kierunków, które przyciągają jego uwagę, jest Polska.

Dzięki konsekwentnej nauce w Polskiej Szkole Internetowej nastolatek doskonale opanował język polski i zdobył polskie świadectwo, które stanowi niezwykle cenny atut przy aplikacji na polskie uczelnie. To z pewnością zagwarantuje mu znakomity start na studiach medycznych!

Dlaczego warto się uczyć w Libratusie?

Zapytaliśmy Gabriela, dlaczego warto się uczyć w Libratusie, a jego odpowiedź była krótka – nauka języka polskiego! Dzięki temu Gabriel może swobodnie rozmawiać ze swoją rodziną, która mieszka w Polsce, i spędzać z nimi cenny czas. Libratus zapewnia mu nie tylko umiejętność porozumiewania się, ale również otwiera drzwi do bogatej kultury i historii swojego narodu.

Jednak Libratus to nie tylko nauka języka polskiego. To także lekcja systematyczności i doskonałej organizacji czasu. Gabriel musiał połączyć wiele zajęć pozalekcyjnych, aby pogodzić swoje pasje, treningi i naukę. Dzięki elastycznemu programowi Libratusa mógł uczyć się kiedy tylko chciał i gdziekolwiek się znajdował, niezależnie od strefy czasowej. To umożliwiło mu dopasowanie nauki do codziennego harmonogramu!

Gabriel, dziękujemy Ci za to spotkanie. Trzymamy kciuki za Twoją przyszłą karierę medyczną!