10 lat Libratusa – konkurs plastyczny


KONKURS
“10. urodziny Libratusa”

Konkurs został zorganizowany w celu zachęcenia dzieci do wykazania się kreatywnością i ujawnieniem swoich talentów, poprzez przygotowanie urodzinowej laurki z okazji 10-lecia istnienia projektu. Jest to konkurs plastyczny, dlatego oceniana będzie estetyka wykonania pracy konkursowej.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie laurki z okazji 10-lecia istnienia Polskich Szkół Internetowych Libratus. Praca powinna zawierać akcenty związane z edukacją w projekcie Libratus. Technika wykonania jest dowolna (np. ołówek, kredki, farby, pastele, farby olejne i akwarele, wycinanki i wyklejanki, techniki komputerowe, różne programy graficzne i wiele innych).

  • Konkursowa plansza powinna zostać wysłana w formie elektronicznej na adres: konkurs@libratus.edu.pl
  • Wiadomość mailowa powinna zawierać laurkę w formacie graficznym lub zdjęcie laurki wykonanej ręcznie.
  • Format przesłanego pliku: jpg, jpeg lub png (w wysokiej jakości).
  • Każdy uczestnik konkursu ”10. urodziny Libratusa” może zgłosić tylko jedną pracę.

Prace, które nie będą zgodne z zasadami konkursu, nie będą podlegały ocenie i zostaną zdyskwalifikowane. „10. urodziny Libratusa” to konkurs plastyczny, więc głównie będą oceniane walory estetyczne, kreatywność, technika i pomysł na zobrazowanie swojej przygody z projektem.

Wszystkie nadesłane prace, które będą zgodne z wymaganiami dotyczącymi pracy konkursowej zostaną ocenione przez trzyosobowe jury. Prace konkursowe należy przesyłać do 30 września 2019 r., natomiast oficjalne ogłoszenie wyników konkursu zostanie przedstawione 2 października na portalu społecznościowym Facebook oraz na stronie internetowej Libratusa. Zwycięzcy zostaną dodatkowo poinformowani drogą mailową.

W konkursie “10. urodziny Libratusa” nagrodzone zostaną trzy najładniejsze prace konkursowe. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

REGULAMIN

 

F