Webinarium z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

Już niebawem Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego! Z tej okazji przygotowaliśmy dla dzieci, zarówno naszych uczniów jak i kandydatów, specjalne zajęcia on-line, które odbędą się już w najbliższą niedzielę, tj. 21 lutego 2016r. Nauczyciele z Polski przygotowali liczne ciekawostki oraz zabawy językowe dla dzieci, by jeszcze lepiej poznały kulturę oraz język ojczysty.

Zajęcia dla dzieci w klasach 1-3 szkoły podstawowej, poprowadzi w niedzielę o godz. 16:00, Pani Ania Abramczuk – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Natomiast zajęcia dla starszych dzieci, z klas 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjum poprowadzi o godz. 17:30, Pani Paulina Zdrójkowska – nauczycielka języka polskiego.

Zajęcia te dostępne będą również dla kandydatów, którzy chcą rozpocząć naukę w roku szkolnym 2016/2017. Rodzice, którzy dopełnią wszelkich formalności i prześlą komplet wymaganych dokumentów, otrzymają dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej, a wraz z nim możliwość udziału w zajęciach on-line.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału – przekonajcie się jak ciekawa może być nauka przez Internet!