19 czerwca – otwarte webinarium

Wakacyjne popołudnia kreatywnie? – Oczywiście! Gry i zabawy językowe

Dołącz do webinarium

Zapraszamy wszystkich na otwarte Webinarium, które odbędzie się 19 czerwca o godzinie 16:00 (polskiego czasu)

Aby uczestniczyć w webinarium w dniu spotkania należy kliknąć w poniższy przycisk. Zapraszamy do wspólnej zabawy 🙂

Tytuł lekcji:

Wakacyjne popołudnia kreatywnie? – Oczywiście!
Gry i zabawy językowe

Webinarium „Wakacyjne popołudnia kreatywnie? – Oczywiście!” odbędzie się dzięki współpracy Polskich Szkół Internetowych Libratus oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i zostanie poprowadzone przez Panią Iwonę Gładkowską oraz Panią Berenikę Rewicką. Spotkanie jest skierowane do dzieci w każdym wieku.

Celem spotkania jest pokazanie uczniom i rodzicom, że wakacje wcale nie muszą być czasem nudy. Wręcz przeciwnie – można je wykorzystać, aby rozwinąć kreatywność, wyobraźnię i oczywiście znajomość języka polskiego.

W jaki sposób? Bardzo rozrywkowy i wesoły! Prowadzące pokażą wiele prostych, a zarazem ciekawych zabaw i ćwiczeń, które pobudzą kreatywność dziecka, pomogą mu puścić wodze fantazji, zaufać przeczuciom i przenieść się w świat wyobraźni, w którym nie ma rzeczy niemożliwych!
Więcej dowiecie się na spotkaniu on-line 19 czerwca, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.