Ważna informacja

Zapisy 2016/2017 - lista rezerwowa

Drodzy rodzice!
Została niewielka liczba miejsc w szkołach na rok szkolny 2016/2017. W związku z tym rejestracja nowych kandydatów w systemie będzie możliwa jedynie do dnia 26 sierpnia (tj. piątek, godzina 13.00 czasu polskiego). Dzieci zapisane po tym terminie trafią na listę rezerwową.

Osoby, które do piątku wprowadzą do systemu dane swoich dzieci jeszcze przez kilka dni będą mogły kontynuować zapis i dołączyć do naszego projektu. Prosimy o jak najszybszą finalizację zapisu dziecka, ponieważ w najbliższych dniach będą zamykane kolejne etapy rejestracji. Tylko szybka przesyłka dokumentów zagwarantuje dziecku miejsce w Polskich Szkołach Internetowych Libratus na rok szkolny 2016/2017.

Jeżeli pojawią się dodatkowe wolne miejsca, osoby z listy rezerwowej zostaną o tym poinformowane i będą miały możliwość dołączenia do projektu.