Świąteczny konkurs plastyczny

konkurs-plastyczny-%22kolega-z-lawki%22

Ogłaszamy konkurs dla dzieci biorących udział w projekcie „Kolega z ławki”. Zadanie polega na stworzeniu kartki świątecznej, wspólnie z przydzielonym rówieśnikiem, według zasad przedstawionych poniżej. Na prace czekamy do 19 grudnia 2016r., natomiast zwycięzców ogłosimy 21 grudnia 2016r. na naszym wydarzeniu na Facebooku Rok Szkolny 2016/2017 – Libratus.
Serdecznie zapraszamy do udziału! Czekają na Was atrakcyjne nagrody!

ZASADY KONKURSU

JAKI JEST CEL KONKURSU?
Konkurs „Kartka świąteczna” został ogłoszony w celu zmotywowania dzieci do współpracy i nawiązania lepszego kontaktu z „Kolegą z ławki”.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?
Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat, będące uczniami Polskich Szkół Internetowych Libratus oraz biorące udział w projekcie „Kolega z ławki” (aby wziąć udział w projekcie wystarczyć wyrazić zgodę, klikając w odpowiedni link w zakładce „Kolega z ławki” na Internetowej Platformie Edukacyjnej).

CO NALEŻY ZROBIĆ?
Zadaniem uczniów jest wykonanie pracy plastycznej w parach wraz ze swoim „Kolegą z ławki” (dane kontaktowe rówieśnika można znaleźć po zalogowaniu się na Internetową Platformę Edukacyjną, w zakładce „Kolega z ławki”).

JAK WYKONAĆ PRACĘ?
Każde dziecko z pary powinno wydrukować szablon kartki świątecznej oraz podzielić go na dwie części, zgodnie ze wzorem. Należy porozumieć się z „Kolegą z ławki”, w celu wyboru części kartki świątecznej (prawa lub lewa) oraz wyboru techniki zdobienia. Następnie należy ozdobić odpowiednią połowę (wcześniej ustaloną z kolegą) w dowolny sposób (np. kolorowanie kredkami lub farbami, wydzieranka, wyklejanka, ozdabianie bibułą, kolaż).

JAK WYSŁAĆ SWOJĄ PRACĘ?
Prace należy wysłać w formie skanu na adres mailowy: konkurs@libratus.edu.pl
– format pliku: jpg, jpeg lub png (wysoka jakość)

W tytule wiadomości należy wpisać nazwę konkursu, natomiast w treści wiadomości imię i nazwisko dziecka oraz jego „Kolegi z ławki”. Prace po wysłaniu do organizatora zostaną połączone w całość, tworząc jedną kartkę świąteczną przedstawiającą choinkę. Jedna para może zgłosić do konkursu maksymalnie 1 pracę.

WYNIKI KONKURSU
Nadesłane prace zostaną ocenione przez trzyosobowe jury. Ostateczny termin wysyłania prac to 19 grudnia 2016 roku, natomiast wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21 grudnia 2016 roku na Facebooku w wydarzeniu „Rok szkolny 2016/2017 – Libratus”

_______________________________________________________________________________

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Świątecznego Konkursu Plastycznego!🎄🎅🎁