Zapisy 2017/2018 rozpoczęte!


Rekrutacja trwa!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy na rok szkolny 2017/2018!

To doskonała okazja, aby nie ponosząc kosztów, ułatwić dziecku naukę języka polskiego.
W związku ze zmianami wynikającymi z uchwalenia nowej ustawy – Prawo Oświatowe, która wprowadza reformę edukacji:

• zapisy dla kandydatów na rok szkolny 2017/2018 będą prowadzone w oparciu o przepisy przejściowe, czyli na podobnych zasadach, jak to wyglądało w latach poprzednich;
• w nowym roku szkolnym dzieci będą mogły rozpocząć edukację pod warunkiem, że rodzice dopełnią wszelkich formalności związanych z zapisami, a dyrektor szkoły wyda zgodę do 31 sierpnia 2017 r.

Zapisy na najbliższy rok szkolny będą krótsze i rekrutacja będzie trwała tylko do końca maja. Jest to niezbędne ze względu na konieczność dopełnienia wszystkich formalności do 31 sierpnia 2017 r.

W świetle aktualnie obowiązujących przepisów, jest to ostatnia rekrutacja do projektu Polskie Szkoły Internetowe Libratus. Uczniowie, którzy rozpoczną naukę w nadchodzącym roku szkolnym będą mogli ją kontynuować w latach kolejnych. Ilość miejsc dla nowych uczniów jest ograniczona. Zachęcamy zatem do przekazania znajomym informacji o możliwości zapisu na nadchodzący rok szkolny.

Zapisz swoje dziecko i daj mu szansę na rozwój z językiem polskim! Dołącz do nas rejestrując się na stronie: www.libratus.edu.pl/zapisy2017 .

F