Program motywacyjny dla uczniów „Nagroda za diament”

Program motywacyjny dla uczniów
„Nagroda za diament”

Zbliża się koniec roku szkolnego i czas egzaminów klasyfikacyjnych, dlatego chcemy zachęcić dzieci do systematycznej nauki i utrwalania zdobytej wiedzy oraz umiejętności.
Celem programu motywacyjnego jest wyróżnienie uczniów, osiągających najlepsze wyniki w nauce na Internetowej Platformie Edukacyjnej.

ZASADY
Warunkiem otrzymania wyróżnienia za najlepsze osiągnięcia jest zdobycie jak największej liczby diamentów na Internetowej Platformie Edukacyjnej. Aby zwiększyć pulę diamentów, należy zdobywać gwiazdki, które następnie są zamieniane na medale, a te z kolei na diamenty.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Uczestnikami programu mogą być dzieci w wieku od 7 do 15 lat, będące uczniami Polskich Szkół Internetowych Libratus, posiadające aktywne konto na Internetowej Platformie Edukacyjnej. Wyróżnieni zostaną uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy zdobędą największą liczbę diamentów do 5 maja  2019 r. oraz przystąpią do egzaminu klasyfikacyjnego.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich uczniów!

WYNIKI
Informacja o otrzymaniu wyróżnienia zostanie ogłoszona 6 maja 2019 r. na profilu projektu na Facebooku. Wyróżniona osoba otrzyma również informację drogą mailową, na adres podany w naszym systemie.

NAGRODY

Uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienie mogą samodzielnie dokonać wyboru nagrody, którą chcą otrzymać, w terminie do 7 dni od ogłoszenia wyników.

Lista nagród do wyboru:

• słuchawki przewodowe,