LIVE „JAK UCZYĆ SIĘ, BY ZAPAMIĘTAĆ? SPRAWDZONE SPOSOBY!”

Mądry chłopiec siedzi przy książce i myśli

LIVE „JAK UCZYĆ SIĘ, BY ZAPAMIĘTAĆ? SPRAWDZONE SPOSOBY!”

Zapraszamy Was na live’a, podczas którego dowiecie się, jak ułatwić dzieciom naukę i zapamiętywanie. Podczas spotkania powiemy, czym są mnemotechniki oraz w jaki sposób wykorzystać je, by efektywnie zapamiętywać. Znajdziecie też konkretne sposoby, ćwiczenia i wskazówki, które możecie wykorzystać podczas utrwalania wiedzy i sprawić, by Wasze dziecko uczyło się szybciej i efektywniej!

Wydarzenie poprowadzi Monika Kamińska – Wcisło – ekspert w dziedzinie edukacji 4.0. Gościem spotkania będzie Karina Poźniak  – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, pedagog i logopeda, która prowadzi zajęcia, związane z zastosowaniem technik pamięciowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!  Kliknij przycisk poniżej i zapisz się na wydarzenie!