Opinie z egzaminów


Bardzo przyjemna atmosfera. Myślę, ze rodzice denerwowali się bardziej niż dzieci. Zostaliśmy zaproszeni, do szkoły w Katowicach i skorzystaliśmy z tego zaproszenia w czasie wakacji.

egzamin z Complex Of Silesian International Schools z Katowicmama Małgosiaegzamin z Complex Of Silesian International Schools z Katowic

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej szkoły partnerskiej i za Państwa pośrednictwem pragnęlibyśmy serdecznie podziękować za miłą atmosferę i profesjonalne podejście do dzieci i młodzieży spełniających obowiązek nauki poza granicami naszego kraju.

egzamin ze szkołą "Inspiracja" z Krakowamama Nataliaegzamin ze szkołą "Inspiracja" z Krakowa

Pragnę podziękować wszystkim nauczycielom, którzy pracowali z moją córka w klasie 5. Julia bardzo chętnie uczestniczyła we wszystkich zajęciach oraz odrabiała zadania domowe. Podczas egzaminów w Toruniu 11 sierpnia spotkaliśmy się ze wspaniałym, profesjonalnym gronem pedagogicznym. Wszystkie potrzebne nam informacje zostały przekazane. Egzamin przebiegał bardzo sprawnie. Julia po egzaminie była bardzo zadowolona i szczęśliwa. Raz jeszcze dziękuję WSZYSTKIM, którzy swoją pracą przyczynili się do sukcesu mojej córki.

egzamin ze szkołą "Elementarz" z Zawierciamama Beataegzamin ze szkołą "Elementarz" z Zawiercia

Kadra zadbała o spokojną, przyjazną atmosferę podczas egzaminu. Dzieci otrzymały duże wsparcie. To ważne, bo nie da się uniknąć stresu. My (rodzice) z kolei rzetelną informację o zdobytych umiejętnościach i tych, które wymagają jeszcze pracy.

egzamin z Prywatną Szkołą Podstawową Leonarda Piwonii ze Szczecinamama Joannaegzamin z Prywatną Szkołą Podstawową Leonarda Piwonii ze Szczecina
F