Opinie o egzaminach


Dziękujemy bardzo! Egzamin Leia przepięknie wspomina, jest bardzo zadowolona i dumna z siebie, widać że została zmotywowana i też podbudowana jeśli chodzi o wiarę w siebie.
Leia jest nieśmiała często więc bardzo się bała i przejmowała przed egzaminem aż do tego stopnia, że w domu płakała. Jak zostawiłam ją w salce egzaminacyjnej, była blada i wystraszona. Wyszła po półtorej godziny, jeszcze było chyba troje dzieci w środku. Wyszła z takim uśmiechem i taka szczęśliwa i wyluzowana, że aż z dumy pękłam i byłam nawet zaskoczona! To było dla niej wspaniałe budujące doświadczenie.
Więc jeszcze bardzo wszystkim z Libratusa i szkoły w Zawierciu dziękujemy!

egzamin ze szkołą "Elementarz" w Zawierciumama Leiegzamin ze szkołą "Elementarz" w Zawierciu

Wczoraj moje dziecko zdawało po raz pierwszy egzamin z Libratusem w szkole w Zawierciu.
Zdało na dwie szóstki, dwie piątki i czwórkę.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy skorzystać z Libratusa, gdyż po roku czasu moje dziecko zrobiło ogromny postęp w znajomości literatury, historii i geografii Polski za co bardzo dziękujemy, bo to Państwa wielka zasługa. Dostaliśmy również dyplomy od Państwa.
Dziękujemy !

egzamin ze szkołą "Elementarz" w Zawierciumama Davidaegzamin ze szkołą "Elementarz" w Zawierciu

Dzień dobry
Egzamin był super, Panie były bardzo miłe i pomocne, super atmosfera. 3 klaso witaj 😁

egzamin ze szkołą "Inspiracja" w Krakowiemama Saryegzamin ze szkołą "Inspiracja" w Krakowie

Dzień dobry
Egzamin przebieg w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze w szkole podstawowej 4 Inspiracja w Krakowie. 7 klaso witaj 😁 😁 😁

egzamin ze szkołą "Inspiracja" w Krakowiemama Lauryegzamin ze szkołą "Inspiracja" w Krakowie

Dzień dobry,
egzamin w Warszawie minął w bardzo miłej atmosferze. Dziękujemy za możliwość nauki, za przyjazne podejście nauczycieli i za bezcenne chwile radości po zdanym egzaminie🙂 Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wspaniałych wakacji!🌞Do zobaczenia w przyszłym roku!

egzamin ze szkołą "Akademia Sukcesu" z Białegostokumama Marianneegzamin ze szkołą "Akademia Sukcesu" z Białegostoku

Dzień dobry
Dziękujemy za email i wszelka pomoc związaną z egzaminami. Nauczyciele byli niesamowicie mili i pomocni. Mikołaj wyszedł z polskiej szkoły z ogromnym uśmiechem na ustach. Dziękujemy za przemiłą atmosferę egzaminów. Mikołaj jest bardzo z siebie dumy i cieszy się, że jest już w drugiej klasie. Cieszymy się razem z nim.

egzamin ze szkołą w Sosnowcurodzice Mikołajaegzamin ze szkołą w Sosnowcu

Witam,
Jesteśmy z państwem pierwszy rok. Był to dla nas rok ciężkiej pracy, rok wielu wyrzeczeń. Czasem niezgodności dzieci z rodzicami a jednak mobilizacją. Jak wiemy dzieci uczęszczały do dwóch szkół: szkoły za granicą i szkoły w libratusie.
Jednak mimo wszystko jesteśmy dumni z naszych dzieci, że podjęły wyzwania i chcą zachować swój ojczysty język w mowie i w piśmie, a w przyszłości zaowocuje im to.
Do dnia egzaminu stresu większego nie było. Dopiero w dniu egzaminu pojawił się stres i obawa obojga zarówno Gabrysi jak i Oliwierka.
Jednak atmosfera stworzona przez grono pedagogiczne była tak przemiła, że od pierwszego spotkania wszystkie wątpliwości odeszły. Dzieci poradziły sobie świetnie.
Nareszcie mają upragnione wakacje, nagrodę za całoroczny trud i poświęcenie włożone w naukę. 🙂

egzamin ze szkołą "Elementarz" w Jankowicachmama Gabrysi i Oliwierkaegzamin ze szkołą "Elementarz" w Jankowicach

Witamy,
Egzaminy przebiegły w cudownej, roześmianej atmosferze. Nie było mowy o stresie .. Wszyscy uśmiechnięci. Panie nauczycielki ze szkoły w Nakle przyjęły nas ciepło i serdecznie, czekając na wyniki my (rodzice) mogliśmy spędzić czas przy kawie i ciastkach , opowiadając różne ciekawe historie dotyczące zarówno nauki języka Polskiego ale również pobytu za granicą, zwłaszcza że każde z nas przebywało obecnie w innym państwie a łączył nas Libratus. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dziękujemy z całego serca !!!

egzamin ze szkołą "Elementarz" w Naklemama Zuziegzamin ze szkołą "Elementarz" w Nakle

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę i miłe przyjęcie. Było bardzo miło patrzeć jak po całorocznych zmaganiach nasze dziecko przystępuje do egzaminu…zdaje go i jest bardzo szczęście. Takie momenty wzruszają. Dziękujemy. Z entuzjazmem po wakacjach przystępujemy do dalszej nauki… klasa trzecia 😁

egzamin ze szkołą "Harmonia" w Poznaniumama Tomaszaegzamin ze szkołą "Harmonia" w Poznaniu

Dzień dobry!
Jestem z córką bardzo zadowolona ze Szkoły Partnerskiej. Miła atmosfera, uśmiechnięci nauczyciele.
Dziękujemy za wspólny rok nauki! Do zobaczenia po wakacjach 🙂
Pozdrawiam

egzamin ze szkołą "Harmonia" w Poznaniumama Yaseminegzamin ze szkołą "Harmonia" w Poznaniu

Dziękujemy bardzo. Atmosfera na egzaminie bardzo przyjemna. Pani Dyrektor i nauczycielka bardzo miła i pomocna. Zdawaliśmy pierwszy raz i mieliśmy stres ale było bardzo przyjemnie i miło nas szkoła przywitała. Dziękujemy bardzo i życzymy wszystkim miłych wakacji.

egzamin ze szkołą w Walawiemama Kacpraegzamin ze szkołą w Walawie

Dzień Dobry,
Pierwsza klasa za nami. Chcieliśmy podziękować serdecznie Nauczycielom i Dyrekcji z prywatnej Szkoły Akademii Sukcesu,za super podejście i stworzenie miłej atmosfery podczas egzaminu. Mateusz wyszedł z egzaminu z uśmiechem na ustach. Panie super. Dziękujemy Pani Anecie za ciężką pracę i trud włożony podczas webinariów. Jest wspaniałą nauczycielką. Jak również dziękujemy Pani z angielskiego za cały rok pracy, bardzo chcieliśmy ale nie udało nam się uczestniczyć na wszystkich zajęciach.
Również chcieliśmy bardzo podziękować Paniom Libratusa za wsparcie jakie nam przekazaliście.
Pozdrawiam

egzamin ze szkołą "Akademia Sukcesu" z Białegostokumama Mateuszaegzamin ze szkołą "Akademia Sukcesu" z Białegostoku

Witamy serdecznie.
To już drugi rok nauki z Libratusem za nami. Iga, uczennica klasy 2 szkoły podstawowej podeszła do egzaminu w podskokach, zdała go z uśmiechem na twarzy. Cieszymy się że , nasza córka ma możliwość nauki języka polskiego, że poznała polską historię, zwyczaje i kulturę . Iga uwielbia brać udział w wideo- spotkaniach.
Możliwość nauki w internetowej szkole to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich dzieci, które wyjechały poza granice Polski. Dziękujemy ślicznie.
Pozdrawiamy

egzamin ze szkołą "Elementarz" w Zawierciumama Igiegzamin ze szkołą "Elementarz" w Zawierciu

Drodzy Państwo!
Bardzo dziękujemy za gratulacje dla Bartosza. Dziękujemy również za wspaniałą, przemiłą atmosferę przed, w trakcie i po egzaminie. Dzieciom, które mają egzamin dopiero przed sobą życzymy powodzenia! Uwierzcie w siebie! Wasza całoroczna, ciężka praca już jest Waszą nagrodą – a to dlatego, że jesteście bogatsi w wiedzę.
Bartosz tuż przed egzaminem bardzo niechętnie wchodził do szkoły, nie wiedział co go czeka, bo był to jego pierwszy egzamin. Przed wejściem powiedział do mamy: gdybym chociaż dostał za to medal… I jak się później okazało, już po zdanym egzaminie, wszedł do sekretariatu, a tam czekał na niego dyplom z pięknym medalem. Oboje byliśmy bardzo mile zaskoczeni.
Pozdrawiamy serdecznie całe grono pedagogiczne.

egzamin ze szkołą ,,CLEVER" w Wałbrzychumama Bartkaegzamin ze szkołą ,,CLEVER" w Wałbrzychu

Egzamin wspominamy bardzo pozytywnie. Szkoła bardzo miło nas przyjęła i uczyniła wszystko aby Julia była szczęśliwa i nie stresowała się. Jako rodzice bardzo jesteśmy zadowoleni z możliwości takiej nauki i jesteśmy pod wrażeniem ze sposobu nauki przez internet, organizacji, zaangażowania nauczycieli i szkoły partnerskiej. Serdecznie pozdrawiamy

egzamin ze szkołą "Olimpijczyk" w Poznaniumama Juliiegzamin ze szkołą "Olimpijczyk" w Poznaniu

Atmosfera w Londynie: sympatyczna kadra, pełny profesjonalizm pod każdym względem. Szkoła Pozytywna w Gdańsku spisała się na medal.
To był nasz pierwszy egzamin i nie bardzo wiedzieliśmy czego się spodziewać. Byłam pod wielkim wrażeniem, szczególnie ogarnięcie tego wszystkiego logistycznie i w ogóle…
Chcieliśmy bardzo podziękować Libratusowi i Szkole Partnerskiej za egzamin w Londynie!
Jeszcze raz dziękujemy za wszystko!

egzamin z Pozytywną Szkołą Podstawową z Gdańska mama Zoëegzamin z Pozytywną Szkołą Podstawową z Gdańska

Szanowni Państwo!
Egzamin w Madrycie przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Moja córka Zuzia zdawała go już po raz trzeci i otrzymała promocję do klasy czwartej z wyróżnieniem. Potwierdzał to prawie stuprocentowy udział w cotygodniowych webinariach, organizowanych przez Panią Monikę Popczyk- Szołtysik, wszystkie przeczytane lektury oraz bardzo dobra znajomość podstawy programowej.
Nauczyciele podczas egzaminu byli bardzo pomocni, otwarci na wszelkie pytania i wątpliwości rodziców i dzieci. Chętnie służyli swoją radą i pomocą. Każdy uczeń został indywidualnie sprawdzony i omówiony, był czas na krótką rozmowę z rodzicami. Moja córka z chęcią przystępowała do egzaminu i nie czuła stresu, tylko satysfakcję z kolejnej życiowej przygody.

egzamin ze szkołą "Akademia Sukcesu" z Białegostokumama Zuziegzamin ze szkołą "Akademia Sukcesu" z Białegostoku

Witam!
Dziękuję Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za wspaniałą Polską Szkołę Internetową Libratus.
Dziękuję za bardzo dobrze opracowany program szkolny na platformie edukacyjnej, za webinaria przebiegające w miłej atmosferze, za dodatkowe materiały edukacyjne i za super egzamin.
Egzamin klasyfikacyjny był przeprowadzony wspaniale. Panie egzaminatorki były bardzo miłe. Mój synek Mikołaj zdał egzamin bez stresu i nabrał ochoty do dalszej nauki w klasie trzeciej.
Pozdrawiam i życzę wspaniałych i miłych wakacji.

egzamin ze szkołą "SMYK" w Bielsku-Białejmama Mikołajaegzamin ze szkołą "SMYK" w Bielsku-Białej

Dzień dobry,
Również chcielibyśmy podziękować całej radzie pedagogicznej za czas poświęcony Nam, że mogliśmy uczestniczyć we wszystkich tych Webinariach, niestety nie zawsze mieliśmy czas uczestniczyć w wyznaczonym terminie, ale zawsze odtwarzaliśmy sobie wideo. Jeśli chodzi o sam egzamin to atmosfera była przesympatyczna . Panie były bardzo miłe, w razie problemów pomagały.
Syn był bardzo zadowolony z tego egzaminu. Również dziękujemy paniom które przeprowadziły sam egzamin, bez egzaminu dzieci nie mogłyby otrzymać dyplomów.

egzamin ze szkołą "Akademia Sukcesu" z Białegostokumama Alanaegzamin ze szkołą "Akademia Sukcesu" z Białegostoku

Dziękujemy za kciuki, przydały się choć wg Franka egzamin nie był bardzo trudny. Przesyłam zdjęcie z dyplomem i medalem od Libratusa :-)))
Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za miniony rok szkolny!

egzamin ze szkołą w Kobylancemama Frankaegzamin ze szkołą w Kobylance

Witam. W odpowiedzi na maila chciałyśmy podzielić się wrażeniami z egzaminu. Było to dla nas niezwykle doświadczenie i przeżycie. Byłam bardziej zestresowana niż moja córka, która z egzaminu wyszła zadowolona, uśmiechnięta. Bardzo jej się podobało i chyba zrozumiała że nie tylko uczymy się w domu same, ale uczą się inne dzieci i też tak jak ona zdają egzamin. To jeszcze bardziej ją zmotywowało i już nie może się doczekać drugiej klasy. Sam egzamin był zorganizowany w bardzo przyjaznej miłej atmosferze. Bardzo miłe pomocne panie nauczycieli. Chciałyśmy również bardzo gorąco podziękować szkole Akademia Sukcesu w Białymstoku za organizację egzaminu za ciepłe przyjęcie. Jesteśmy jak najbardziej mile zaskoczeni. Dziękujemy ze możemy być częścią tego projektu. Już nie możemy doczekać się dalszej nauki. Wszystkim zdającym życzymy samych sukcesów i powodzenia na egzaminach. Trzymamy kciuki.

egzamin ze szkołą "Akademia Sukcesu" z Białegostokumama Juliiegzamin ze szkołą "Akademia Sukcesu" z Białegostoku

Na egzaminie było super. Panie wspaniałe i pomocne. Na początku Alan się zestresował ale później wszystko minęło i egzamin poszedł super.

egzamin ze szkołą "Elementarz" z Katowicmama Alanaegzamin ze szkołą "Elementarz" z Katowic
F