Konkurs „Stwórz własną książkową postać”

Weź udział w naszym konkursie i „Stwórz własną książkową postać”!

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie dowolną techniką rysunku lub obrazu wymyślonego przez siebie bohatera oraz wykonanie zdjęcia przygotowanej pracy.

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci, a także młodzież w wieku od 6 do 15 lat, będące uczniami Polskich Szkół Internetowych Libratus. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie zdjęcia lub umieszczenia go pod postem na Facebooku.

Prace konkursowe należy nadsyłać do 18 marca 2020 r. na adres: edukacja@pzpo.edu.pl z podpisem według wzoru: Imię_Nazwisko_Klasa.

Autorzy wszystkich nadesłanych prac, które będą zgodne z wymaganiami dotyczącymi pracy konkursowej, zostaną nagrodzone diamentem na Internetowej Platformie Edukacyjnej. Przesłanie pracy jest równoznaczne ze zgodą na opublikowanie jej w mediach społecznościowych Polskich Szkół Internetowych Libratus, na stronie internetowej oraz na Internetowej Platformie Edukacyjnej.