Opinie o egzaminach


W tym tygodniu się pakowałyśmy i wyjeżdżałyśmy z Polski, więc już kilka dni minęło od egzaminu, ale mamy jak najbardziej pozytywne wspomnienia. W tym roku również egzamin przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze i na tyle bezstresowo, na ile to tylko możliwe. Myślę, że to kolejne dobre doświadczenie dla Moniki, jeśli chodzi o polską szkołę.

egzamin ze szkołą „Olimpijczyk” z Poznaniamama Bognaegzamin ze szkołą „Olimpijczyk” z Poznania

Egzaminy były ogromnie pozytywnym doświadczeniem, organizacja, stosunek nauczycieli prawdziwie wzorcowe. Dzieci stres był zminimalizowany przez bardzo dobre podejście nauczycieli i jasno przedstawione wymagania.
Dziękujemy ogromnie, doświadczenie to nie tylko poszerza wiedzę, ale gruntuje polskość i zwiększa poczucie pewności siebie i gotowość na przyszłe wyzwania.
Bardzo dziękujemy.

egzamin ze szkołą Gedanensis z Gdańskamama Magdalenaegzamin ze szkołą Gedanensis z Gdańska

W podziękowaniu za mile spędzone chwile, chcieliśmy krótko scharakteryzować przebieg odbytego egzaminu.
Dzieci były mocno podenerwowane przed rozpoczęciem ale szybko się rozluźniły i z pozytywnym nastawieniem pokonywały kolejne przeszkody. Po każdej części przerwa i rozmowa w towarzystwie dzieci. Egzamin przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Widać było przede wszystkim doświadczenie pedagogiczne Pan prowadzących, które pomagały dzieciom jedynie tam, gdzie było to koniecznie. Każdy blok ustnie opisany przez grono pedagogiczne, okraszony zaleceniami.
Wrażenie zrobiło samo przyjęcie, z kawa i pysznym ciastem. A na koniec niespodzianka! Wspaniale przygotowany, obfity i znakomity obiad. A do tego Pan Dyrektor cały dzień dotrzymywał nam towarzystwa. Mała Wielka Szkoła!
Z takim bagażem doświadczeń z pewnością dołożymy wszelkich starań by pojawić się tam ponownie.

egzamin z Publiczną Szkołą Podstawową Stowarzyszenia Rozwoju Wsi z Przełękurodzice Jolanta i Krzysztofegzamin z Publiczną Szkołą Podstawową Stowarzyszenia Rozwoju Wsi z Przełęku

Chcielibyśmy gorąco podziękować za możliwość przystąpienia do egzaminów oraz za miłe i serdeczne przyjęcie nas w Szkole w Przełęku.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świetnej organizacji ,profesjonalnego podejścia całej kadry pedagogicznej. Wszyscy byli bardzo przyjaźni co sprawiło, że egzamin przebiegał bezstresowo w miłej atmosferze i był dla mojego syna przyjemnością oraz zachęta do dalszej nauki.
Pragnę podziękować Panu Dyrektorowi oraz wszystkim którzy włożyli dużo pracy wysiłku i serca abyśmy ten dzień wspominali bardzo pozytywnie.

egzamin z Publiczną Szkołą Podstawową Stowarzyszenia Rozwoju Wsi z Przełękumama Ewelinaegzamin z Publiczną Szkołą Podstawową Stowarzyszenia Rozwoju Wsi z Przełęku

Dziękujemy za miłą atmosferę na egzaminie. Emilka była zachwycona nowym doświadczeniem co dało jej, i nam rodzicom, dużo motywacji do kontynuowania nauki języka polskiego na obczyźnie.
Świetnie też się złożyło z podręcznikami, które przekazała nam koleżanka z Anglii. Zwrócimy je za rok na egzaminie.
Życzymy udanych wakacji i pomyślnego nowego roku szkolnego całej kadrze pedagogicznej oraz wszystkim uczniom Szkoły Fundacji Elementarz!

egzamin ze szkołą "Elementarz" z Nakłamama Aleksandraegzamin ze szkołą Elementarz z Nakła

Witam! Gabrysia zdała swój egzamin do 2 klasy szkoły podstawowej w Krakowie 3 Sierpnia. Chciałam bardzo podziękować za miła atmosferę w której Gabrysia nie odczuła stresu ani presji. Byłam zaskoczona jej dojrzałością w tym wieku. Jak tylko przyjechała od razu przystąpiła do części pisemnej bez chwili zastanowienia. My rodzicie czekaliśmy na korytarzu i dla nas było to chyba bardziej stresujące, przez cały rok byliśmy nauczycielami swoich dzieci i chcieliśmy dobrych wyników. I tak było!!! Gratulacje córciu. Niby to tylko pierwsza klasa ale pracy dużo, poświęcić trzeba było czas w weekend a teraz umiesz czytać, pisać, rozumiesz tekst, rozwiązujesz zadania. Jestem duma z Ciebie! Program Szkoły Liberia jest bardzo dobrze dostępny i wytłumaczony. Oby tak dalej. Powodzenia. A przy okazji dziękujemy i pozdrawiamy. Mama Gabrysi.

egzamin ze szkołą „Inspiracja” z Krakowamama Annaegzamin ze szkołą „Inspiracja” z Krakowa

Chciałam się podzielić radością ze zdanego egzaminu Nikoli.
Nikola zdawała egzamin w Zawierciu, gdzie fantastyczna atmosfera, bardzo miłe przyjęcie Nikoli i pozostałych dzieci, które przystąpiły do egzaminu razem z nasza córka sprawiło ze egzamin dla dzieci przebiegał sprawnie i bezstresowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi.
Nikola bardzo chętnie rozpocznie naukę od września w trzeciej klasie i jak sama powiedziała ze już nie może doczekać się egzaminu w następne wakacje! W załączniku przesyłam zdjęcia z tego wydarzenia gdzie na jednym ze zdjęć widać atmosferę przed egzaminem, gdzie Nikola razem z tata oczekują na rozpoczęcie egzaminu. LIBRATUS- dziękujemy ze jesteście!!!!

egzamin ze szkołą „Elementarz” z Zawierciamama Justynaegzamin ze szkołą „Elementarz” z Zawiercia

Nazywam się Wojciech Frączek do egzaminu przystąpiłem 27 czerwca żeby nie psuć sobie wakacji i mieć wszystko za sobą. Panie na moim egzaminie były bardzo miłe i cierpliwe co do mojego przebiegu pracy. Egzamin trwał 2 godziny z małą przerwą bo w tym czasie w Polsce było bardzo gorąco. jadąc na egzamin mówiłem do rodziców ze chciał bym zacząć od matematyki bo bardzo lubię ten przedmiot i jak przywitałem się już z paniami w szkole to usłyszałem że mój egzamin zaczniemy od matematyki i to było dla mnie bardzo wielka niespodzianka i byłem bardzo zadowolony i gotowy do pracy. Dziękuję bardzo moim paniom w Polsce za to że znowu się spotkałem i zdałem ten ważny egzamin.

egzamin ze szkołą „Elementarz” z Golców k. Stalowej WoliWojciechegzamin ze szkołą „Elementarz” z Golców k. Stalowej Woli

Bardzo, bardzo dziękujemy za to ze istniejecie. Dzięki Wam nasza córka może uczyć się w prosty i zrozumiały sposób języka polskiego. Jesteśmy właśnie po egzaminie w Corku, każdemu życzę aby na swojej drodze spotkał tak przemiłe Panie, Amelka potraktowała egzamin nie jak coś przymusowego tylko kolejne doświadczenie a jej uśmiech po wyjściu z sali, bezcenny. Drogie Panie, do zobaczenia w przyszłym roku;-)

egzamin ze szkołą Menadżersko – Księgową z Wałbrzychamama Gabrielaegzamin ze szkołą Menadżersko – Księgową z Wałbrzycha

3 lipca 2017 r. syn zaliczył pierwszą klasę w szkole Nasza Szkoła w Białymstoku. Dziękuję za przemiłą atmosferę, życzliwe Panie nauczycielki i pomoc Pani koordynator. Egzamin przebiegł bez problemów, a syn dostał mnóstwo pochwal, co na pewno wpłynie na jeszcze większy zapal do pracy w przyszłym roku.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy 🙂

egzamin z „Naszą Szkołą” z Białegostokumama Anetaegzamin z „Naszą Szkołą” z Białegostoku

Pragniemy bardzo podziękować całemu zespołowi Libratusa za cierpliwość i wiarę w Nataniela, który zdawał egzamin w Sheffield w czerwcu ,bał się bardzo i nie był pewien czy sobie poradzi. Nikt nie tracił wiary w Niego, wraz z pomocą nauczycieli ,którzy pomagali ,dzwonili co tydzień ,wspierali i dodawali otuchy przez cały rok, nasz syn otrzymał promocję do Kl 2. Nataniel potrafił tylko powiedzieć kilka słów po polsku, przestał nawet rozumieć co do niego mówimy z mężem ,w grudniu chcieliśmy nawet zrezygnować z nauki, ale dzięki wsparciu i pomocy dziś nasz syn rozumie gdy mówimy po polsku, mówi i czyta w ojczystym języku, co jest ogromnym sukcesem i sprawia mu to ogromną radość. Mogę tylko powiedzieć że egzamin przebiegał w przemiłej atmosferze, nauczycielki są wspaniałe i mogę z czystym sumieniem polecić Polskie Szkoły Internetowe libratus.pl to dzięki Wam nie straciliśmy nadziei że nam się uda, nie było łatwo ale daliśmy radę opanować materiał ,nie poddaliśmy się ani my ani Wy za co dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy z Manchesteru.

egzamin z „Naszą Szkołą” z Białegostokurodzice Gabriela i Marcinegzamin z „Naszą Szkołą” z Białegostoku

W imieniu swoim i Antosia, pragniemy podziękować zespołowi platformie edukacyjnej Libratus,
nauczycielom, oraz szkole partnerskiej Proeuropa w Łodzi. Antoś zdał egzamin i z sukcesem ukończył II klasę. Nauka z Libratusem zamienia dodatkowy obowiązek w przyjemność poznawania ojczystego języka oraz zdobywania wiedzy o Polsce. Dziękujemy za umożliwienie nauki online. Szczególnie pani Monice Szołtysik za jej pozytywne podejście i ciągłe zachęcanie uczniów by nie ustawali w nauce, by się nie zniechęcali i za docenienie różnorodności dzieci, ich obecnych krajów zamieszkania i bogactwa kultur, w których dorastają. Do zobaczenia we wrześniu. Życzymy wszystkim udanych wakacji. A dzieciom, które będą dopiero przystępować do egzaminów życzymy powodzenia!

egzamin ze szkołą Łódzkie Stowarzyszenie na rzecz porozumienia z Europą z Łodzimama Beataegzamin ze szkołą Łódzkie Stowarzyszenie na rzecz porozumienia z Europą z Łodzi

Chcielibyśmy podziękować w imieniu naszym-rodziców i naszych córek za możliwość przystąpienia do tych egzaminów i za bardzo dobrą organizację nie tylko egzaminów, ale również całej platformy edukacyjnej.
Przy naszym trybie pracy nie mieliśmy możliwości wysłania ich do miejscowej polskiej szkoły. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni całej szkole Libratus za wspaniałą organizację i pomoc.

egzamin ze szkołą „Ekola” z Wrocławiarodzice Agnieszka i Mariuszegzamin ze szkołą „Ekola” z Wrocławia

Cześć jestem Oliwia
Bardzo się cieszę że zdałam egzamin w Polskiej szkole. Panie nauczycielki były bardzo miłe i w ogóle się nie stresowałam. Pani przed egzaminem oprowadziła mnie po całej szkole, pokazała mi swoją klasę, było naprawdę bardzo fajnie.

egzamin z Międzynarodową Szkołą Podstawową z LublinaOliwiaegzamin z Międzynarodową Szkołą Podstawową z Lublina

Dziękujemy bardzo. Łukasz jest już po egzaminie i rozpoczął wakacje na dobre 😉 Jesteśmy bardzo wdzięczni za przyjazną i niezwykle życzliwą atmosferę podczas egzaminu. Nie było łatwo, ale Łukasz dał radę. Jesteśmy dumni z niego i cieszymy się, że Łukasz osiąga kolejne sukcesy dzięki Libratusowi!!

egzamin z Pozytywną Szkołą Podstawową z Gdańska mama Justynaegzamin z Pozytywną Szkołą Podstawową z Gdańska

My tez jesteśmy bardzo szczęśliwi, ze egzaminy już za nami.
Oliver nie mógł się doczekać, kiedy to będzie się mógł pochwalić swojej Pani wychowawczyni wiedza nabyta w ciągu roku. Egzaminy odbyły się w Naszej Szkole w Gdańsku. Testy podobno były łatwe . Oliver koniecznie chciał Pani zaśpiewać hymn Polski, ale zapomniał.
Nasza Szkoła jest wspaniała szkołą! Jesteśmy w kontakcie mailowym (i listownym) przez cały rok zarówno z wychowawca klasy jak i uczniami. Oliver naprawdę czuje się częścią tej szkoły. Po egzaminie Oliver dostał dyplomy Libratusa. Świadectwo szkolne zostało mu wręczone podczas apelu z okazji zakończenia roku szkolnego. Razem ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy uczestniczył w apelu szkolnym. Po apelu robiono zdjęcia grupowe, do których Oliver został także zaproszony. Wspaniale przeżycie dla Olivera, ale także dla dumnych rodziców (polało się wiele łez ze szczęścia i wzruszenia!).
Dziękujemy za wszystko!

egzamin z „Naszą Szkołą” z Gdańskamama Magdaegzamin z „Naszą Szkołą” z Gdańska

Bardzo dziękujemy za pozytywne nastawienie, cierpliwość oraz miłe przyjęcie, a egzamin był dla Karola przyjemnością i satysfakcja.

egzamin z „Naszą Szkołą” z Białegostokumama Monikaegzamin z „Naszą Szkołą” z Białegostoku

Egzaminy były bardzo przyjemne i Daniel będzie cały czas kontynuował naukę w Libratusie. Dziękujemy za Dyplom i miły prezent w postaci torby.
Gdyby nie Szkoła Libratus to by nie było dla mojego syna żadnej możliwości kontynuacji nauki w języku Polskim bo mieszkamy tak daleko aż na Borneo i nie mamy dostępu, żeby zobaczyć Polskie dzieci czy chodzić do Polskiej Szkoła.

egzamin ze Szkołą Gedanensis z Gdańskamama Bogusiaegzamin ze Szkołą Gedanensis z Gdańska

Zdaliśmy, choć stres przed egzaminem był bo angielski to nasz trzeci język. Panie na egzaminie były przemile. Antonis nie chciał wracać ?. Szczególne podziękowania dla Pana Roberta Górniaka za wsparcie przed egzaminem i mila atmosferę w trakcie. Pozdrawiamy z upalnej Grecji cala Prywatna Szkole Podstawowa nr 5 w Sosnowcu!

egzamin z Prywatną Szkołą nr 5 z Sosnowcamama Agnieszkaegzamin z Prywatną Szkołą nr 5 z Sosnowca

Egzamin upłynął w bardzo przyjemnej atmosferze, tutaj ukłony w kierunku kadry szkoły Zorek, pani wicedyrektor Ilony Bielskiej – Papież i całego zespołu, który go przeprowadził.Trochę było obaw czy damy rade, ale te jednak szybciutko zostały rozwiane. Przykładowe testy udostępnione na platformie Libratusa bardzo przypominają test, który Maksiu dostał do napisania. Z tego wniosek, ze jeśli program realizowany był w ciągu roku, to dziecko na pewno czuje się swobodnie w czasie egzaminu i zdać „musi” 🙂

egzamin z Prywatną Szkołą Podstawową z Żormama Larysaegzamin z Prywatną Szkołą Podstawową z Żor

Dziękujemy Paniom Nauczycielkom oraz Opiekunom ,za ogromne wsparcie, otuchę i wyrozumiałość oraz przemiłą atmosferę na egzaminie w Londynie, który odbył się 1go lipca o godz.16.30 ??? Jakub jest bardzo zadowolony, dumny i chętny do dalszej przygody z językiem polskim w klasie czwartej ?? Życzymy radosnych wakacji ,wszystkim nauczycielom, pracownikom Libratusa oraz dzieciom i rodzicom ???

egzamin ze szkołą „Elementarz” z Katowicmama Annaegzamin ze szkołą „Elementarz” z Katowic

Pomimo wielu obaw związanych z gotowością przystąpienia do egzaminów, Enrico podjął wyzwanie i powiem szczerze, jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że jednak nie poddał się tylko z odwagą i wiarą szedł do przodu jak prawdziwy wojownik nauki. Jestem tym bardziej pełna podziwu, gdyż praktycznie sam się przygotowywał ucząc się codziennie całymi dniami, niestety dopiero po zakończeniu roku szkolnego we Włoszech (początek czerwca).
Egzaminy w Lublinie, bardzo mile prowadzone przez Panią Dyrektor, były wspaniałą okazją do spotkania zarówno dzieci jak on ich rodzin z różnych stron świata i wymiany wrażeń oraz doświadczeń.
Pierwszy rok za nami, chyba najtrudniejszy bo pod wielką niewiadomą. Dziękujemy za opiekę i pomoc i miejmy nadzieję, że następny rok z dwoma już studentami Martinem i Enrico zaowocuje jeszcze większą radością z poznawania naszego języka i historii Polski.

egzamin z Międzynarodową Szkołą Podstawową z Lublinamama Beataegzamin z Międzynarodową Szkołą Podstawową z Lublina

Dziękujemy bardzo w imieniu Aleksandra i swoim. Bardzo się cieszymy, że Aleksander otrzymał promocję do klasy II. To był jego pierwszy egzamin, pierwsze tak ważne doświadczenie w jego szkolnym życiu. Aleksander był bardzo zadowolony po wyjściu z egzaminu. Atmosfera była bardzo miła i Panie nauczycielki również. Stwierdził, że pytania nie były trudne, choć nie potrafił przypomnieć sobie żadnego z nich. Jak się umie, to egzamin nie jest straszny – tak to określił 😉 W poniedziałek kolejny egzamin- tym razem Łukasz będzie zaliczał 4 klasę. Będzie to jego drugi egzamin, ale tym razem znacznie poważniejszy, bo obejmujący, aż 5 przedmiotów. Wierzymy jednak, że sobie poradzi!

egzamin z „Naszą Szkołą” w Gdańskumama Justynaegzamin z „Naszą Szkołą” w Gdańsku

Jesteśmy po egzaminach, ochłonęłyśmy po pierwszych przeżyciach i chciałybyśmy podzielić się nimi z Państwem.
Egzamin córka oceniła jako trudny, ale dała sobie radę, panie nauczycielki były bardzo pomocne i miłe. Atmosfera w szkole w której zdawała egzamin, była bardzo miła i przyjazna, za co bardzo dziękujemy Pani dyrektor i Pani w sekretariacie.
Chciałabym napisać kilka słów o Szkole Libratus, ponieważ pierwszy rok córka moja brała udział w nauce.
Jesteśmy bardzo zadowolone, bardzo powiększyło się polskie słownictwo córki, nauka na platformie była przyjemna, lekcje on-line bardzo ciekawe. Bardzo pozytywnie oceniamy ten rok, dziękujemy za możliwość udziału w projekcie.

egzamin z Międzynarodową Szkołą Podstawową z Lublina rodzice Bożena i Marekegzamin z Międzynarodową Szkołą Podstawową z Lublina

Bardzo dziękujemy za kolejny rok z Libratusem. To był rok nowych doświadczeń, wiadomości i umiejętności. Serdecznie dziękujemy wszystkim tworzącym Libratus, a szczególnie Pani Annie Abramczuk za fantastyczne webinaria, świetnie przygotowane zajęcia, poczucie humoru i wielką życzliwość i zrozumienie dla uczniów. Jesteśmy bardzo dumni z kolejnego sukcesu naszej córki Hanny, uczennicy klasy trzeciej. Juz czwartej 🙂 20 czerwca 2017 w Szczecinie Hania zdała pomyślnie egzamin. Jak co roku atmosfera w szkole była bardzo miła, pracownicy szkoły bardzo życzliwi. Chcielibyśmy bardzo podziękować nauczycielom i pracownikom Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Leonarda Piwoniego za ich czas poświęcony naszej córce i cenne uwagi na przyszły rok. Życzymy wszystkim uczniom powodzenia na egzaminach. TO NAPRAWDĘ NIC STRASZNEGO. A po egzaminach wszystkim życzymy słonecznych wakacji.. Pozdrawiamy z Islandii.

egzamin ze szkołą Leonarda Piwoni ze Szczecinarodzice Agnieszka i Marek egzamin ze szkołą Leonarda Piwoni ze Szczecina
F