Opinie rodziców


  • Opinie o egzaminach

  • Opinie o webinariach

  • Opinie o nauce

  • Opinie o projekcie

Pierwszy rok nauki z Libratusem za nami. Syn, uczeń klasy 4 szkoły podstawowej przyjechał na egzamin, zdał go i z uśmiechem zaczyna nowy rok nauki. To ważne i dla nas jako rodziców i dla naszych dzieci, by mówiły i pisały po polsku, by znały polską historię, by znały nasz kraj i kochały go. Możliwość nauki w internetowej szkole to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich dzieci, które wyjechały poza granice Polski. Wszystkim z całego serca polecam.
Sylwia z Wielkiej Brytanii

Fantastyczne podejście do dzieci, nauka to przyjemność i zabawa. Gorąco polecam. Egzaminy profesjonalnie przygotowane. Doskonała kadra pedagogiczna. Serdecznie dziękujemy!
Marzena z Wielkiej Brytanii

Wczorajsze egzaminy w Londynie będziemy wspominać przemiło.
Bardzo gorąco dziękujemy ze swojej strony cudownej kadrze edukacyjnej.
Nauka z LIBRATUS jest dla naszej córki ogromną przyjemnością!
Wielkie dzięki i udanych wakacji!!!

Bartosz z Wielkiej Brytanii

Moja córka Ida zdała swoje egzaminy i jest w drugiej klasie polskiego gimnazjum! To dla niej wielka satysfakcja po roku przygotowań. Bardzo dziękuję także za dobrą atmosferę tych egzaminów. Życzę powodzenia i pozdrawiam ze Szkocji!
Agnieszka ze Szkocji

Serdecznie dziękujemy za możliwość nauki poprzez Polskie Szkoły Internetowe Libratus oraz za umożliwienie przystąpienia do egzaminu klasyfikacyjnego ( 1 klasa SP) i uzyskanie tym samym promocji do drugiej klasy. Egzamin został przeprowadzony bardzo profesjonalnie i bezstresowo.
Grono nauczycielskie sprawiło, że Eryk czuł się komfortowo i w ogóle się nie denerwował. Cały rok z utęsknieniem czekał na ten dzień, bo w końcu mógł w rzeczywistości znaleźć się w swojej polskiej szkole i uzyskać polskie świadectwo szkolne!

Agnieszka z Irlandii

Świetna sprawa. Jestem zachwycona sposobem nauki i podejściem nauczycieli na egzaminach. Szczerze polecam!
Izabela z Niemiec

Zobacz więcej
Dziękuję za umożliwienie mojemu synkowi nauki w Waszej szkole. Webinaria są wspaniałe i mały naprawdę lubi naukę. Jest teraz w 4 klasie włoskiej i 2 polskiej. Jeszcze 5 miesięcy temu nie mówił i nie rozumiał nic po polsku. Teraz zrobił już wielkie postępy! Dziękuję i pozdrawiam!
Sylwia z Włoch

Webinaria pomagają lepiej zrozumieć uczniom omawiany materiał.
Łucja z Holandii

Webinaria. Dzięki nim dziecko ma kontakt z innymi dziećmi, jest dopingowane i wie, że nie jest osamotnione w nauce w polskiej szkole.
Ania z Wielkiej Brytanii

Najlepsza moim zdaniem jest możliwość uczestniczenia naszego dziecka w Webinariach, na których mają bezpośrednią możliwość kontaktu z nauczycielem.
Magda z Hiszpanii

Projekt edukacyjny oceniam bardzo dobrze. Daje dzieciom przebywającym za granicą szansę na naukę języka polskiego i innych przedmiotów systemem polskim. Najbardziej podoba mi się możliwość nauki i konferencje przez Internet tzw. Webinaria.
Ewa z Irlandii

Pomocne są “Webinaria”, gdzie uczniowie mają kontakt z nauczycielem oraz z innymi uczniami szkoły “Libratus”. To motywuje dzieci do nauki, często “osamotnione” w nauce w polskiej szkole.
Beata ze Szwajcarii

Z roku na rok coraz ciekawiej. Webinaria są bardzo pomocne!
Zosia z Kanady

Bezpośredni kontakt dzieci z nauczycielem jest niezastąpiony. Dzieci chętnie uczestniczą w spotkaniach.
Krzysztof z Wielkiej Brytanii

Córka korzystała z lokalnej odpłatnej szkoły polskiej i niechętnie uczyła się języka polskiego.
Od kiedy zaczęła uczestniczyć w zajęciach Libratus - nauka zaczęła sprawiać jej przyjemność!
Dzieci mają wielką frajdę korzystając z tego typu nauki i czekają cały rok by przyjechać na egzaminy.
Miła, rodzinna wręcz atmosfera bez stresu i napięcia i bez opłat. Polecam!

Marzena z Wielkiej Brytanii

Polecam bardzo, nauka jest przyjemnością z tak profesjonalnym przygotowaniem. My pracujemy z Libratusem pierwszy rok, początkowo obawiałam się jak to będzie. Ale wszystko jest zorganizowane i dograne. Podane dla rodzica-nauczyciela "na talerzu" : bardzo gorąco polecam i zachęcam Rodziców na emigracji do nauki dziecka języka ojczystego!!! Dziękuje i gratuluje Libratusowi.
Małgorzata z Norwegii

Moje dzieci są zapisane do tej szkoły. Lekcje są wspaniale przygotowane, szczególnie z historii, jeżyka polskiego i przyrody w szkole podstawowej. Pan z historii pięknie opowiada o Polsce.. osobiście nie byłabym w stanie przekazać takiej wiedzy, ale ktoś wykonuje w Polsce kawał dobrej roboty dla naszych dzieci za granicą. Warto przekazać im polskie tradycje, by poczuli więź z naszym krajem.
Anna z Wielkiej Brytanii

Jestem bardzo zadowolona, że moje dzieci mają możliwość uczenia się języka ojczystego. Wspaniale przygotowane materiały, zadania, zagadki, rebusy i wiele więcej. Córka bardzo lubi się uczyć, a i młodszy syn znajdzie coś dla siebie. Piosenki zawsze się podobają i muszą odtworzyć po kilka razy i zaśpiewać- serce rośnie. Egzamin poszedł super i mamy już termin na kolejny . Dziękujemy Wam, że jesteście Mama Kasi i Szymka. Pozdrawiamy.
Monika z Wielkiej Brytanii

Polskie Szkoły Internetowe “Libratus”, to wspaniały pomysł na naukę dla dzieci poza granicami kraju. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego projektu. Bardzo dokładne scenariusze zajęć z wszystkich przedmiotów Doskonali nauczyciele, bardzo profesjonalni, cudowni, kompetentni, przemili
Olga z Holandii

Chciałabym bardzo podziękować projektowi Libratus za udostepnienie nam wirtualnej platformy do nauczania w domu. Dziś wróciliśmy do Szkocji po egzaminie w Hull. Daleka droga. Tak, jesteśmy zmęczeni. Czy było warto? Na pewno! Projekt jako narzędzie dla Rodzica który chce uczyć dziecko jest fantastyczny. Dziękujemy!
Joanna, Marcin i Jerzy ze Szkocji

Polecam wszystkim rodzicom. Moja córka ukończyła z LIBRATUSEM III klasę i teraz zaczynamy IV. Egzamin odbył się w miłej atmosferze. Moja córka była bardzo zadowolona i chce uczyć się dalej! Pozdrawiam serdecznie. Magdalena z Belgii My jesteśmy już z Wami 6 lat. Bardzo podoba mi się Wasz system nauczania, można pooglądać mnóstwo ciekawych rzeczy, poznać innych uczniów z całego świata. W moich czasach nie było takich możliwości. Naprawdę polecam wszystkim, bo warto i jestem strasznie dumna z moich dzieci.
Alicja z Wielkiej Brytanii

Przed wyborem tego projektu zastanawiałam się czy to dobry pomysł...dziś uważam, że to najlepsza możliwość, z jakiej mógł skorzystać mój syn będąc za granicą, szczerze polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości.
Kasia z Francji

‎Kochani! Jeśli chcecie, aby Wasze pociechy mówiły po polsku to zapiszcie je do Libratusa.. Mój syn tam jest. Nauka jest bezpłatna a kontakt z nauczycielami bardzo dobry. Dziecko ma świadectwo polskie i polską legitymację uczniowską. Bardzo fajnie przygotowany materiał np. filmy z myszką, nagrania nauczycieli. Polecam!
Gosia ze Szwecji

Projekt jest idealnie “skrojony” na potrzeby rodzin polskich lub mieszanych, pomieszkujących poza granicami RP. Daje możliwość realizacji programu szkoły polskiej. W dalszej perspektywie, łatwiej będzie podjąć naukę w Polsce.
Bożena z Wielkiej Brytanii

Spełnia nasze oczekiwania i jest bardzo praktyczny. Mobilizuje do pracy i nadaje strukturę procesowi nauczania. Możliwość uczenia dziecka w ramach polskiego systemu edukacyjnego. Przejrzystość oraz współpraca są również pozytywnym elementem projektu. Bardzo pomocna żeby zachować kontakt dzieci z językiem, kulturą i programem nauczania w Polsce.
Piotr z Danii

Jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa naszego dziecka w “Libratus”, zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie, nauczyciele są bardzo wyrozumiali i wymagający.
Aga z USA

Świetna inicjatywa umożliwiająca dzieciom naukę języka polskiego, kultury, historii polskiej.
Kasia z Norwegii

Bardzo przydatny, dobrze, profesjonalnie przygotowany. Pozwala na systematyczną naukę w domu. Projekt umożliwia Polakom naukę poza granicami państwa i stwarza szansę na powrót i integrację ponowną w społeczeństwie. Korzystną sprawą jest harmonogram realizacji materiału edukacyjnego, który wspomaga proces nauki i pracy z podręcznikami podczas roku szkolnego.
Krystyna z Wielkiej Brytanii

Bardzo dobrze przygotowany program nauczania, wsparcie techniczne, komunikacja.
Krzysztof z Hiszpanii

Bardzo pomocny i mobilizujący do nauki. Doskonale uzupełnia braki w angielskiej edukacji, podwyższając kwalifikacje, wiedzę dziecka.
Danuta z Wielkiej Brytanii

Podoba nam się to, że w razie powrotu do Polski dziecko ma opanowany program.
Marta z Norwegii

F