LIVE – JAK DBAĆ O POLSKIE KORZENIE ZA GRANICĄ?

Szczęśliwa rodzina

LIVE – JAK DBAĆ O POLSKIE KORZENIE ZA GRANICĄ?

Wielu z Was, przeprowadzając się za granicę, zastanawia się, jak dbać o kontakt dziecka z ojczyzną?

Serdecznie zapraszamy na nasz najbliższy live, na którym porozmawiamy, dlaczego kontakt z językiem polskim i kulturą jest kluczowy dla młodych Polaków!

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 16.11 o godzinie 15:00 na naszym Facebooku.

Naszym gościem będzie Martyna Górniak – Pełech, autorka książki „Dzieci wielojęzyczne. Sanki, pierogi i Pałac Kultury”. Martyna razem z dziećmi, wychowanymi na Malcie, przeniosła się do Polski. W czasie spotkania opowie o poczuciu tożsamości u dzieci, procesie przekazywania najmłodszym polskiej kultury i problemach, które napotkali. Polubcie nasz profil i zapiszcie datę w kalendarzach!