3 FAKTY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ O NAUCE LIBRATUSIE

Dziecko pokazujące trzy palce

3 FAKTY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ O NAUCE LIBRATUSIE

Stało się! Podjęliście decyzję o nauce w Libratusie. Przed Wami niesamowita przygoda z odkrywaniem polskiej nauki, korzystaniem z platformy, poznawaniem innych uczniów i integracją z rodzicami. Przedstawiamy 3 najważniejsze fakty, które musicie wiedzieć na początku nauki w Libratusie!

Początki mogą być trudne

Początki nauki w Libratusie mogą być trudne, ale to zupełnie normalne, gdy uczeń rozpoczyna swoją przygodę z czymś zupełnie nowym. Zarówno dzieci, jak i rodzice często potrzebują chwili, aby się przyzwyczaić do nowego sposobu nauki. Jednak warto podkreślić, że materiały dostępne na Internetowej Platformie Edukacyjnej, a także sama platforma, zostały stworzone tak, aby ułatwić proces nauki i zachęcić dzieci do aktywnego uczestnictwa w ćwiczeniach oraz webinarach.

Dodatkowo, rodzice tworzący społeczność Libratusa są niezwykle otwarci i przyjaźni! Uczniowie mają możliwość nawiązania kontaktów na spotkaniach integracyjnych, a rodzice zrzeszeni na dedykowanej grupie na Facebooku wspólnie dzielą się swoimi doświadczeniami i rozwiązują indywidualne problemy. Mimo że dzielą nas kilometry, tworzymy w Libratusie wyjątkową społeczność, która zawsze wspiera się nawzajem.

Początki mogą być wyzwaniem, ale jesteśmy pewni, że w krótkim czasie zarówno dzieci, jak i rodzice zobaczą, jak ogromne możliwości kryje Libratus i jak przyjemna jest nauka z nami!

Pamiętajcie o systematyczności

Systematyczność to klucz do osiągnięcia sukcesów w nauce. Niezależnie od tego, czy decydujecie się na naukę w weekendy przez kilka godzin, czy może preferujecie krótsze sesje nauki każdego dnia, to właśnie regularność ma ogromne znaczenie. W Libratusie doskonale rozumiemy Wasze potrzeby, dlatego nasza platforma została stworzona z myślą o elastyczności i dostosowaniu do każdego z Was.

Materiały edukacyjne zostały podzielone na tygodnie, co ułatwia planowanie procesu nauki. Dzięki temu możecie dostosować polską edukację do Waszego własnego harmonogramu, uwzględniając codzienne obowiązki i aktywności. To pozwala na efektywną organizację czasu i utrzymanie systematyczności, co przekłada się na szybsze zdobycie niezbędnej wiedzy.

Sukcesy cieszą podwójnie

Osiągnięcia w nauce nie tylko przynoszą ogromną satysfakcję, ale także stanowią potężne źródło motywacji. Widząc, jak ich wysiłki przekładają się na sukcesy, dzieci same przekonują się, że warto się uczyć i rozwijać swoje umiejętności.

Te sukcesy są również źródłem dumy dla rodziców. Widok ich dziecka, które coraz płynniej posługuje się ojczystym językiem i zdobywa polską edukację, jest niezwykle budujący. To potwierdza, że inwestycja w edukację dwujęzyczną przynosi efekty i zapewnia lepszy start w dorosłym życiu!

Dziecko, które biegle włada dwoma językami, ma szerokie możliwości rozwoju kariery. To może mu pomóc w przyszłości, gdy podejmie decyzję o studiowaniu w Polsce, otwierając przed nim drzwi do wielu prestiżowych uczelni. Kto wie, może Wasze dziecko, podobnie jak jeden z naszych uczniów, będzie marzyć o zostaniu znanym lekarzem?

Drodzy rodzice, kochani uczniowie, trzymamy za Was kciuki w nadchodzących miesiącach i wierzymy, że nauka w Libratusie przyniesie Wam wiele radości, satysfakcji i wspaniałych osiągnięć!