Libratus_LOGO

LIBRATUS POMAGA W SPEŁNIENIU MARZEŃ! HISTORIA NASZEGO UCZNIA, 15-LETNIEGO GABRIELA

kolaż zdjęć Gabriela

LIBRATUS POMAGA W SPEŁNIENIU MARZEŃ! HISTORIA NASZEGO UCZNIA, 15-LETNIEGO GABRIELA

Czy istnieje możliwość połączenia nauki w Libratusie z rozwijaniem swoich pasji i regularnymi treningami? Oczywiście, że tak! Ostatnio mieliśmy przyjemność gościć u nas Gabriela – naszego ucznia, który na co dzień mieszka i uczy się w Norwegii. Opowiedział nam o swojej niezwykłej przygodzie z Libratusem oraz o tym, jak nauka w Polskiej Szkole Internetowej pomaga mu w osiągnięciu marzeń o zostaniu kardiochirurgiem! Ciekawi? Zapraszamy do przeczytania tego artykułu i poznania historii Gabriela!

Początki polskiej nauki

Rodzina Gabriela pochodzi z Bieszczad, a on pochodzi z Norwegii, gdzie urodził się i wychował. Od samego początku swojej nauki, Gabriel związany był z Libratusem, który towarzyszył mu od 1 klasy aż do 8. Właśnie w tym roku z dumą zdał swój ostatni egzamin!

Gabriel zainteresowany jest światem biologii i chemii, które są jego ulubionymi przedmiotami. To właśnie dzięki nim rośnie w nim pasja do nauki o organizmach żywych i złożonych reakcjach chemicznych. Jego wielkim marzeniem jest studiowanie medycyny i zostanie kardiochirurgiem. Fascynują go skomplikowane procedury operacyjne, które pozwalają naprawić serce i przywrócić zdrowie pacjentom.

Gabriel nie pozwala, aby jego pasja ograniczała się jedynie do książek i nauki. Mimo intensywnego planu zajęć znajduje czas na rozwijanie swoich innych zainteresowań i regularne treningi. Wielokrotnie udowodnił, że równowaga między nauką a pasjami jest możliwa i przynosi niesamowite rezultaty!

Powroty do Polski

Co roku Gabriel i jego rodzina pokonują wiele kilometrów, aby powrócić do swojej ojczyzny na wakacje. To czas oczekiwany z niecierpliwością, pełen radości i emocji. Przez te dni spotykają się z całą rodziną w Polsce, szczególnie z babcią, która wita ich z otwartymi ramionami! Wspólnie spędzają czas i aktywnie podróżują po kraju. Razem odkrywają uroki Bieszczad, przepiękne górskie szlaki i przyrodę, która za każdym razem zachwyca coraz bardziej. To czas, w którym cała rodzina mocno łączy się ze swoimi polskimi korzeniami! .

Nauka w Libratusie pomaga osiągnąć marzenia!

Gabriel mierzy wysoko – w swoim wolnym czasie trenuje, rozwija swoje zainteresowania i odważnie marzy o przyszłości jako kardiochirurg. Jego myśli coraz częściej krążą wokół studiów za granicą, a jednym z kierunków, które przyciągają jego uwagę, jest Polska.

Dzięki konsekwentnej nauce w Polskiej Szkole Internetowej nastolatek doskonale opanował język polski i zdobył polskie świadectwo, które stanowi niezwykle cenny atut przy aplikacji na polskie uczelnie. To z pewnością zagwarantuje mu znakomity start na studiach medycznych!

Dlaczego warto się uczyć w Libratusie?

Zapytaliśmy Gabriela, dlaczego warto się uczyć w Libratusie, a jego odpowiedź była krótka – nauka języka polskiego! Dzięki temu Gabriel może swobodnie rozmawiać ze swoją rodziną, która mieszka w Polsce, i spędzać z nimi cenny czas. Libratus zapewnia mu nie tylko umiejętność porozumiewania się, ale również otwiera drzwi do bogatej kultury i historii swojego narodu.

Jednak Libratus to nie tylko nauka języka polskiego. To także lekcja systematyczności i doskonałej organizacji czasu. Gabriel musiał połączyć wiele zajęć pozalekcyjnych, aby pogodzić swoje pasje, treningi i naukę. Dzięki elastycznemu programowi Libratusa mógł uczyć się kiedy tylko chciał i gdziekolwiek się znajdował, niezależnie od strefy czasowej. To umożliwiło mu dopasowanie nauki do codziennego harmonogramu!

Gabriel, dziękujemy Ci za to spotkanie. Trzymamy kciuki za Twoją przyszłą karierę medyczną!

Masz pytania?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat szkoły, skontaktuj się z nami

Cenimy Twoją prywatność
Ustawienia ciastek
Do poprawnego działania naszej strony niezbędne są pliki cookies. Zachęcamy również do wyrażenia zgody na użycie plików cookie narzędzi analitycznych. Dzięki nim możemy nieustannie ulepszać stronę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Więcej.
Dostosuj Odrzuć wszystkie Akceptuj wszystkie
Ustawienia ciastek
Dostosuj zgody na pliki cookie
„Niezbędne” pliki cookie są wymagane dla działania strony. Zgoda na pozostałe kategorie, pomoże nam ulepszać działanie serwisu. Firmy trzecie, np.: Google, również zapisują pliki cookie. Więcej informacji: użycie danych oraz prywatność. Pliki cookie Google dla zalogowanych użytkowników.
Niezbędne pliki cookies są konieczne do prawidłowego działania witryny.
Używamy plików cookie Google Analytics. Te pliki cookie będą przechowywane w przeglądarce tylko za państwa uprzednią zgodą.
Reklamowe pliki cookies służą m.in. do analizowania efektywności działań reklamowych i śledzenia konwersji.
Zapisz ustawienia Akceptuj wszystkie
Ustawienia ciastek